2018   2017   2016   2015   2014   2013   2012   2011   2010   2009   2008   2007
___________________________________________________________________________________________________________________

2009

  FRO-Calendar 2009        FRO-Precizari 2009  

        Concursuri WRE 2009 O-Schi:    CSU Brasov Cup         Open World Cup

        Concursuri WRE 2009:                  Cupa Romāniei            Mentor Silva Cup           Transylvania Open

  Programul lotului de Seniori  2009        

      Programul loturilor de Juniori şi de Tineret  2009     Rezultate calificare Lot Juniori si Tineret (cu probe de control)

  Top 10  - 2009      Sistem de punctaj competiţii 2009     Top 10 la O-Alergare 2009     Top 10 la O-Schi 2009     Top 10 la O-MTB 2009   

 

Concursuri din ţară

        Cupa Mosului:                         Rezultate

        Cupa TaMi:                               Rezultate       

        Cupa Toamnei Cluj:                  Rezultate

        West-Retro Cluj:                       Rezultate split

        Cupa Zarandului:                      Rezultate

       Transylvania Open Cluj:           Rezultate cumulate     Rezultate WRE       Split et. 1       Split et. 2       Split et. 3

       CN MD si LD Cluj:                     Rezultate MD              Rezultate LD           Rezultate 12+14

       CN Sprint si Stafeta B.M.:        Rezultate Sprint           Split Sprint               Rezultate Stafeta     Split Stafeta

       Cupa Mentor Silva:                   Rezultate       Split et. 1       Split et. 2 

       Trofeul Moldovei:                     Rezultate 3 etape    

       Camp. Nat. MTBO:                    Split Sprint         Split LD        Split MD

       Cupa Romāniei MTBO:             Rezultate    

       Cupa Romāniei:                          Rezultate cumulate       Split et. 1       Split et. 2      Rezultate WRE

       Cupa CSS Baia Sprie:                Rezultate split 

       Cupa Pro-Silva Zalău:               Rezultate       Split et. 1       Split et. 2 

       CN Noapte si Echipe GăgeniRezultate CN Noapte   Split CN Noapte   Rezultate CN Echipe    Rezultate CN Echipe ind. et.1+2    Split CN Echipe et.1   Split CN Echipe et.2

       Busola de Aur Cluj:                  Rezultate       Split et. 1       Split et. 2 

       Etapa Selectie Juniori/Tineret Cluj:     Rezultate split 

       CN Semimaraton Nisipoasa:    Rezultate              Campionii    

       CN O-Schi Bucin/Borzont:
     Rez. Sprint         Rez. LD        Rez. MD        Rez. 12+14        Rez. Stafeta