2018   2017   2016   2015   2014   2013   2012   2011   2010   2009   2008   2007
___________________________________________________________________________________________________________________

2008

  FRO-Calendar 2008       FRO-Precizari 2008

  Clasamente mondiale după EOC, WC, WOC

        Clasamente seniori/senioare, după punctajul IOF World Ranking (30 decembrie  2008):  

1. Ionut    Zinca    C.S.U. Craiova          5057 point  (rank  67)   Profile           1. Zsuzsa      Fey             C.S. TranSilva Cluj                   4561 point  (rank  77)  Profile
2. Tamas  Bogya   C.S. TranSilva Cluj  4286 point  (rank 164)  Profile           2. Veronica  Minoiu        C.S.U. Craiova                          4454 point  (rank  86)  Profile
3. Ovidiu  Mutiu   C.S.U. Craiova          4180 point  (rank 177)                     3. Anca        Stupu           C.S.U. Brasov                           2526 point  (rank 238)
4. Zoltan   Szep     C.S.U. Brasov           3111 point  (rank 334)                     4. Irina         Maiorescu  C.S. Mentor Silva Bucuresti   2121 point  (rank 275)
5. Klaus    Csúcs   C.S.U. Brasov           3047 point  (rank 351)                    5. Tünde      Allwinger     C.S. TranSilva Cluj                   1431 point  (rank 372)

  Rezultate probe de control lot Juniori şi Tineret 2008

 

Concursuri din ţară

CN Echipe Baia Mare:                         Rez Stafeta                Split Stafeta              Split Noapte

                                                                       Split Echipe et. 1      Split Echipe et. 2      Rez Echipe cumulat (individual)        Rez Echipe

BOC si CN Baia Sprie:                         Split et. 1 Sprint        Split et. 2 LD        Split et. 3 MD           Rez et. 4 Stafeta

Transylvania Open Cluj-Napoca:      Rez categorii       Split et. I      Split et. II       Split et. III

Cupa  Pro-Silva Zalau:                         Split et. 1 MD        Split et. 2 Sprint        Split et. 3 Parc        Rezultate cumulate (Excel)

Cupa Romaniei Plopeni:                       Rezultate cumulate (Excel)

Cupa Vointa Cluj O-MTB                     Rezultate

Busola de Aur Cluj-Napoca:                Rez categorii      Split et. I        Split et. II

CN Semimaraton Plopeni:                     Split Semimaraton

CN O-Schi 2008 Baia Mare:                  MD+1214+Stafeta (Excel)         Split MD            Split Stafeta

CN O-Schi 2008 Harghita Bai:              Split Sprint         Split LD