2017   2016   2015   2014   2013   2012   2011   2010   2009   2008   2007
___________________________________________________________________________________________________________________

2010

  FRO-Calendar CN 2010         FRO-Calendar IJ 2010          FRO-Precizari 2010           FRO-Taxe, vize 2010

                                                     Cupa Romāniei    

   Lotul de performanta      Lotul de Juniori si Tineret      Programul Seniori      Programul Juniori si Tineret         Rezultate selectie

   Sistem de punctaj competiţii 2010            Top Sportivi 2010           

    Felicitari  Anghel Andra  !      Locul 2  la  Campinatele Europene de Juniori, Spania, proba de Lungă Distanţă - categoria Women 18 ani

Concursuri din ţară      

       Cupa Moşului ( 05 decembrie 2010, Cluj)                                   Rezultate split   

       Cupa Otopeni (28 noiembrie 2010, Otopeni)                              

       Cupa Toamnei (06 - 07 noiembrie 2010, Cluj)                              Rezultate     Split et.1         Split et.2        

        Cupa Prosilva (30 octombrie 2010, Zalau)                          Rezultate   

        Cupa Romāniei  ( 15 - 17 octombrie 2010):                                  Rezultate cumulate              Rezultate Sprint             Premiere WRE - MF21E 

        Campionat Naţional O-MTB ULD  ( 10 octombrie 2010):         Rezultate split            Harta M21

        Cupa Zărandului  ( 9 - 10 octombrie 2010):                                 Rezultate                     Harta M21 et.1            Harta M21 et.2

        Cupa Carpaţi  (10 octombrie 2010):                                              Rezultate  

        Cupa Rivulus Dominarum şi CSS Baia Sprie ( 1 - 3 octombrie 2010):     Rezultate Rivulus Dominarum et.1 + et.2         Rezultate CSS Baia Sprie  

        Cupa Cluj-West Open, Floresti (25-26 septembrie 2010):        Rezultate cumulate si intermediare pe etape 

        Cupa CRONOS  (11 - 12 septembrie 2010):                                Rezultat etape 1+2 zi            Rezultat etapa noapte  

        Transylvania Open  (26-29 august 2010):                              Rezultat cumulat         Rezultat pe puncte       Metoda de punctare         Rezultat WRE 
                                                                                                                  Sprint                  LD              MD                   Stafeta                CN MF12/14 
                                                                                                                  
Split Sprint         Split LD      Split MD         Split stafeta   

         Cupa Valea Gurghiului  (20-22 august 2010):                           Rezultate Sprint     Rezultate LD+MD   

         Campionatul Naţional O-MTB, Baia Mare (9-11 iulie 2010):  Rezultate         Split Sprint       Split LD       Split MD 

         Trofeul Valea Prahovei ed. 24  (11 iulie 2010):                         Rezultate      Harta (M21) 

         Cupa Romāniei O-MTB, Cluj (26-27 iunie 2010):                     Rezultate       Split etapa1       Split etapa2

         In Memoriam, Terasa Căpuş (19-20 iunie 2010):                      Rezultate Split et.1        Rezultate et.2 (Score)    Poze In Memoriam Cluj 2010

         Cupa AJO Prahova, Cocorăşti Mişli (30 mai 2010):                Date / harta      Rezultate   

         Cupa Busola de Aur, Cluj (15-16 mai 2010):                             Rezultate       Split etapa1       Split etapa2

         Camp.Nat. Noapte si Echipe, Roman (8-9 mai 2010):              Rezultate Noapte        Rezultate Echipe

         Trofeul Noptii+Trofeul Subcarpatilor, Plopeni (24-25 aprilie 2010):  Rez. Trof. Noptii     Rez. Trof. Subcarpatilor

         Cupa Compass, Cluj (25 aprilie 2010):                                        Rezultate Split   

         CN Semimaraton, Iasi (18 aprilie 2010):                                      Rezultate

          Cupa Bihorului, Oradea (21 martie 2010):                                  Rezultate Split (fara Open)      Harta (M21) 

          Cupa Codrul Vlasiei, Snagov (21 martie 2010):                         Rezultate                                   Harta (M21) 

          Cupa Primaverii, Cluj (14 martie 2010):                                       Rezultate Split

          Camp.Nat.-Schi, M.Ciuc (18-21 februarie 2010):                        Middle                      Long                  Sprint                     Stafeta                     12+14

          EOC+JWOC+EYOC-Schi, M.Ciuc (10-14 februarie 2010):       Middle                      Long                  Sprint                     EOC Relay              JWOC Relay
                                                                                                                    Middle splits           Long splits        Sprint splits      

          WMOC-Schi, M.Ciuc (11-13 februarie 2010):                            Overall results         Split 1         Split 2