Campionatul de Ski-O Medie Dist

2/21/2009
Organizer : FRO
Coursmaster : Popa Ciprian
[F12] [F14] [F16] [F18] [F20] [F21]
[F40] [M12] [M14] [M16] [M18] [M20]
[M21] [M40] [M45]


F12 Course (1): 7 KP 2,7 km
  # NR    Name                      Club        Result  
  1.   88 Tanko Edina               PC MCiuc    00:40:29
  2.   38 Tamas Denisa              Maratin Ri  00:43:51
  3.    9 Habina Daiana             CSS Baia S  00:44:12
  4.   86 Turos Dorotea             PC MCiuc    00:48:37
  5.   87 Orban Anita               PC MCiuc    00:54:40
F14 Course (1): 7 KP 2,7 km
  # NR    Name                      Club        Result  
  1.   54 Sadulescu Sandra          ElectroSis  00:22:58
  2.   52 Tetisan Anca              ElectroSis  00:25:09
  3.   12 Rognean Xelina            CSS Baia S  00:27:07
  4.   53 Roman Teodora             ElectroSis  00:32:50
  5.   78 Sebestin Claudia          Carpati MC  00:32:56
  6.   11 Laszlo Monika             CSS Baia S  00:34:47
  7.   90 Lucacs Csara              PC MCiuc    00:40:26
  8.   13 Bonto Diana               CSS Baia S  00:54:50
  9.   76 Pasti Ancuta              Carpati MC  01:07:59
 10.   77 Harb Anca                 Carpati MC  01:15:45
F16 Course (2): 8 KP 4 km
  # NR    Name                      Club        Result  
  1.   22 Anghel Andra              CSU Craiov  00:26:09
  2.   14 Horvath Madalina          CSS Baia S  00:40:09
  3.   55 Mesaros Alexandra         ElectroSis  00:42:40
F18 Course (2): 8 KP 4 km
  # NR    Name                      Club        Result  
  1.   56 Brezian Cristina          ElectroSis  00:38:37
  2.   15 Carausan Patricia         CSS Baia S  00:40:29
F20 Course (3): 11 KP 6,9 km
  # NR    Name                      Club        Result  
  1.   39 Hepcal Andreea            Maratin Ri  00:43:43
  2.   28 Gyorfi Melinda            CSU Brasov  01:17:59
       57 Motica Ancuta             ElectroSis  DQ      
F21 Course (3): 11 KP 6,9 km
  # NR    Name                      Club        Result  
  1.   59 Auer Monica               ElectroSis  00:43:49
  2.   26 Stupu Anca                CSU Brasov  00:46:08
  3.   23 Minoiu Veronica           CSU Craiov  00:47:33
  4.   40 Nagy Melinda              Maratin Ri  00:49:32
  5.   58 Danila Andreea            ElectroSis  00:55:42
  6.   24 Piringiu Marinela         CSU Craiov  01:00:41
  7.   25 Rosca Erica               CSU Craiov  01:01:02
  8.   41 Petrut Mihaela            Maratin Ri  01:07:34
  9.   91 Ene Melania               PC MCiuc    01:22:11
F40 Course (2): 8 KP 4 km
  # NR    Name                      Club        Result  
  1.   60 Jeler Ileana              ElectroSis  00:30:44
  2.   27 Csucs Monika              CSU Brasov  00:33:25
  3.   92 Birta Melania             PC MCiuc    00:45:54
       93 Szocs Gisella             PC MCiuc    DQ      
M12 Course (1): 7 KP 2,7 km
  # NR    Name                      Club        Result  
  1.    2 Tintar Mihai              CSS Baia S  00:30:24
  2.   63 Farte Catalin             ElectroSis  00:32:23
  3.   75 Harb Dragos               Carpati MC  00:54:59
  4.   96 Tanko Robert              PC MCiuc    00:56:27
  5.   62 Tampa Paul                ElectroSis  00:56:56
  6.   94 Ilyes Levente             PC MCiuc    00:57:01
  6.   94 Ilyes Levente             PC MCiuc    00:57:01
  8.   74 Bisoc Ovidiu              Carpati MC  00:58:32
  9.   16 Minoiu George Emilian     CSU Craiov  01:05:17
 10.   97 Szocs Antal               PC MCiuc    01:06:23
 11.   95 Tanko Hunor               PC MCiuc    01:19:11
M14 Course (2): 8 KP 4 km
  # NR    Name                      Club        Result  
  1.    3 Bele Felician             CSS Baia S  00:30:04
  2.    5 Cozma Roland              CSS Baia S  00:40:27
  3.    4 Cozma Raimond             CSS Baia S  00:47:36
  4.   81 Erosdi Zakarias           Carpati MC  00:48:47
  5.   64 Libotean Luca             ElectroSis  00:52:25
M16 Course (3): 11 KP 6,9 km
  # NR    Name                      Club        Result  
  1.   42 Gorghis Madalin           Maratin Ri  00:54:14
  2.   65 Libotean Stefan           ElectroSis  01:00:20
  3.   99 Pricop Paul               Atletic Ro  01:04:36
  4.    6 Mercar Alex               CSS Baia S  01:16:42
  5.   98 Fron Iulian               Atletic Ro  01:44:18
M18 Course (3): 11 KP 6,9 km
  # NR    Name                      Club        Result  
  1.  101 Giurgica Marcelin         Atletic Ro  00:40:45
  2.   43 Feher Marin               Maratin Ri  00:43:09
  3.   67 Indrecan Ionut            ElectroSis  00:45:21
  4.    7 Molnar Teodor             CSS Baia S  00:45:53
  5.  100 Ghiuzan Eduard            Atletic Ro  00:49:41
  6.   66 Brezian Cristian          ElectroSis  00:56:54
M20 Course (4): 13 KP 9,2 km
  # NR    Name                      Club        Result  
  1.   44 Fat Andrei                Maratin Ri  01:06:51
  2.    8 Lazan Adrian              CSS Baia S  01:09:03
  3.   17 Mirea Ilie                CSU Craiov  01:15:45
  4.   30 Jantea Alexandru          CSU Brasov  01:23:53
  5.   68 Hreniuc Vasile            ElectroSis  01:26:34
M21 Course (4): 13 KP 9,2 km
  # NR    Name                      Club        Result  
  1.   31 Csucs Klaus               CSU Brasov  00:40:59
  2.   82 Suciu Simion              Carpati MC  00:49:03
  3.   18 Brabiescu Paul            CSU Craiov  00:49:19
  4.   34 Dopovecz Mircea           CSU Brasov  00:52:35
  5.   32 Stupu Petru               CSU Brasov  00:53:12
  6.   70 Sebestyen Istvan          ElectroSis  00:54:35
  7.   69 Hecko Emil                ElectroSis  00:57:20
  8.   45 Tantar Liviu              Maratin Ri  00:58:52
  9.   46 Tamas Relu                Maratin Ri  01:01:54
 10.   19 Mutiu Ovidiu              CSU Craiov  01:07:40
 11.   71 Grec Iuliu                ElectroSis  01:08:40
 12.   37 Toth Zoltan               Garage      01:09:49
 13.   33 Szep Zoltan               CSU Brasov  01:12:03
 14.   35 Csucs Andras              CSU Brasov  01:16:28
 15.   83 Enache Cristian           Carpati MC  01:19:04
 16.    1 Sabou Cristian            Metalul Pl  01:20:26
M40 Course (3): 11 KP 6,9 km
  # NR    Name                      Club        Result  
  1.   36 Szasz Janos               CSU Brasov  00:45:02
  2.   49 Kiss Mihaly               CSU Tg Mur  00:58:03
M45 Course (2): 8 KP 4 km
  # NR    Name                      Club        Result  
  1.   21 Minoiu Emilian            CSU Craiov  00:37:27
  2.   47 Grigor Costan             Maratin Ri  00:39:43
  3.   48 Nagy Conrad               Maratin Ri  00:56:57

Tak-Soft 2001-2005 http://www.tak-soft.com/ SPORTident ME:3.1 [2005.730] @ 2/21/2009 11:45:30 PM Clubul Atletic-Roman