FRO-Calendar 2017          Precizari 2017  

        Program Lot Juniori + Tineret 2017          Program Lot Seniori 2017           Rezultate norme          Split norme    

      Top O-Schi 2017 

          Rezultate CN Parc-Oras (dupa 5 ECN)  

___________________________________________________________________________________________________________________

Rezultate concursuri din ţară 2017

       Cupa Prahova (Paulesti, CSO V.Prahovei,  23.04.2017)                                                                       Rezultate  

       Cupa Bihorului (Baile 1 Mai - Betfia, CS Ady Liceum,  22-23.04.2017                                            Rezultate       Split et.1      Split et.2      Poze 

       Cupa Sanatatea de Primavara (Cocorastii Mislii, ACS Sanatatea Ploiesti,  09.04.2017)                                Rezultate      Split

       Camp. Nat. Semimaraton + ECN Parc-Oras  (Baia-Mare, Electro Sistem,  08-09.04.2017)           Rez ECN PO5     Rez Cupa Electro Sistem      Split et.1  

                                                                                                                                                                              Rez CN Semimaraton      Rez Cupa Stiinta      Split et.2      Poze premiere 

       Cupa INDOOR  (Baia-Mare, Maratin Rivulus Dominarum,  08.04.2017)                                          Rez MRD      Split1 MRD      Split2 MRD      Split INDOOR 16      Split INDOOR 8     Split INDOOR 4  

       Busola de Aur ed. 50 + In Memoriam  (Sălicea, jud. Cluj, Compass Cluj + Pro Orientare,  01-02.04.2017)        Rezultate      Split1      Split2      Poze Busola ed. 50        Poze premiere 

       ECN Parc-Oras et.3 + Trofeul Hunedoarei+Norme  (Hunedoara, CSOrienteering Masters,  24-26.03.2017  Rezultate ECN PO3     Rez Cupa Cetatii     Rez. Trof. Hunedoarei     Split et.1       Split et.2  

                                                                                                                                                                                                        Rezultate norme          Split norme    

       Cupa Codrii Vlasiei (Snagov Parc, CSO V.Prahovei,  19.03.2017)                                                                  Rezultate  

       Cupa Ghiocelul (Arad, Condor Club Arad,  18.03.2017)                                                                                     Rezultate

       Cupa Primaverii (Bucuresti, CS Mentor Silva,  12.03.2017)                                                                              Rezultate  

       ECN Parc-Oras  et.2 (Parcul Bucov Ploiesti, CSO V.Prahovei,  05.03.2017)                                                  Rezultate ECN PO2

       Cupa Primaverii (Cluj, CS Vointa Cluj,  05.03.2017)                                                                                          Rezultate       Split    

       Cupa Sanatatea de Iarna (Cocorastii Mislii, ACS Sanatatea Ploiesti,  26.02.2017)                                        Rezultate      Split

       Cupa Romaniei Schi  (Harghita Bai, CSM VSK Csikszereda + FRO,  18-19.02.2017)     Rezultate CR     Rezultat Cluburi   Rezultate pe categorii      Split1 pe curse     Split2 pe curse       Poze 

       ECN Parc-Oras  et.1 +  Cupa Oltului (Calimanesti, Eco Sport Rm.Valcea,  05.02.2017)                               Rezultate 

        Cupa de Iarna INDOOR (Baia Mare, Maratin Rivulus Dominarum,  28.01.2017)                                         Rezultate

        Camp. Nat. Schi  (Harghita-Bai, FRO,  19-22.01.2017)                                                                 Rez. MD        Rez. LD        Rez. Sprint        Rez. Stafeta       Rez. St-Mixta    

                                                                                                                                                                      Split MD       Split LD       Split Sprint       Split Stafeta      Split St-Mixta      Poze 

         Trofeul Maramures Schi  (Tăuți de Sus, CS Spria B.Sprie+CS Nord B.Mare,  14-15 ianuarie 2017)     Rezultate   

 ___________________________________________________________________________________________________________________

 2017

 Busola de Aur ed.50
( 01-02 aprilie 2017)  

 

 In Memoriam
(01 aprilie 2017)  


+ Cupa Compass + Cupa Romāniei

    (20-23 iulie 2017)

 

Cupa Cluj-West Open + Trofeul Floresti
    (23-24 septembrie 2017)

 

 ___________________________________________________________________________________________________________________