FRO - Calendar cadru 2024        

         Selectia Seniori 2024 (Program+Baremuri)                Selectia Juniori-Tineret 2024 (Program+Baremuri)  

         Rez. Selectia Juniori-Tineret 2024 (General)             Rez. Selectia Juniori-Tineret 2024 (Sprint)       Rez. Selectia Juniori-Tineret 2024 (Padure)  

         Rezultate CN Sprint-Urban 2024 (dupa SU3)

  ___________________________________________________________________________________________________________________

Rezultate concursuri din ţară 2024    

           Cupa Electro Sistem (Sindresti, CS Electro Sistem B.Mare, 19.05.2024)                                               Rezultate                 Split             Split pe curse      

                                                                                                                                                                                        Live result      

           Ziua Orientarii pentru Toti 2024 - WOD (Cluj-Napoca, Pro Orientare,  18.05.2024)                               

           Roza Vanturilor 2024 et. 5  (Brasov,  CS Babarunca, 18.05.2024)                                                           Link      

           Cupa Muresului 2024 - WOW (Pecica, U Arad+PC Arad+Condor Club Arad,  18.05.2024)               Rezultate            Split            Rezultate incepatori         

           Ziua Orientarii pentru Toti - WOW (Baia Mare, CS Maratin Rivulus Dominarum, 16.05.2024)       Link      

           Camp. Echipe + SU3 (Polovragi, FRO,  10-12.05.2024)                                                                     Rezultate MD                Rezultate SU3              Rezultate LD              Rezultate CN Echipe          Link    

                                                                                                                                                                               Split MD                        Split SU3                      Split LD        

                                                                                                                                                                               Live result MD              Live result SU              Live result LD       

           CN Scolar de Orientare 2024  (Bucuresti, Palatul National al Copiilor,  26-29.04.2024)           Rezultate Sprint             Rezultate MD       

                                                                                                                                                                                Live result Sprint          Live result MD                  Live result LD       

           Trofeul Subcarpatilor (Parcul Bucov ZOO, CSO Valea Prahovei, 21.04.2024)                             Rezultate      

           Sepsi Kupa 2024+CN SU2 + Norme (Sf.Gheorghe, CSM VSK Csikszereda+FRO,  20-21.04.2024)              Rezultate SU2         Rezultate KO                  Rezultate Norme            Rezultate Sepsi           Link    

                                                                                                                                                                                                      Split SU2                 Split KO Semi Finala      Split KO Finala     

                                                                                                                                                                                                      Live result SU2     

           Cupa Bihorului 2024 (Cordău, CS ADY Liceum,  13-14.04.2024)                                     Split et.1                         Split et.2                        Rezultate      

                                                                                                                                                                  Live result et.1              Live result et.2           

           Roza Vanturilor 2024 et. 4  (Vulcan,  CS Babarunca, 13.04.2024)                                    Rezultate                        Split                                 Link      

           CN Semimaraton 2024+ CN SU1 (Roman, CS Atletic Roman+FRO, 04-07.04.2024)    Rezultate CN SM         Rezultate SM          Rezultate SU1         Split SM          Split SU1         Link    

                                                                                                                                                                  Live result SM              Live result SU1     

            Cupa Codrii Vlasiei (Cocorastii Misli, CSO Valea Prahovei, 31.03.2024)                       Rezultate      

            Cupa Rivulus Dominarum - Indoor (Baia Mare, CS Maratin Rivulus Dominarum, 23.03.2024)          Rezultate       

            Busola de Aur 2024 ed. 56 (Savadisla, ACS Compass Cluj,  16-17.03.2024)                   Rezultate        Split1           Split2          Link       

            Roza Vanturilor 2024 et. 3  (Sacele,  CS Babarunca, 16.03.2024)                                     Rezultate        Split                                 Link      

            Cupa Ghiocelul (Fiscut, Condor Club Arad,  09.03.2024)                                                     Rezultate        Split             Harta      

            Trofeul Maramures Schi (Sisesti, CS Spria Baia Sprie,  03-04.02.2024)                          Rezultate cumulate            Live results    

            Roza Vanturilor 2024 et. 2  (Sacele,  CS Babarunca,  03.02.2024)                                     Rezultate           Link      

            Roza Vanturilor 2024 et. (Racadau BrasovCS Babarunca,  20.01.2024)                    Rezultate          Link       

            Cupa Romaniei + CN 2x2 Schi (Valea Rasnoavei, FRO, 13-14.01.2024) - SCHI                Rez 2x2             Rez CR                        Link       

                                                                                                                                                                     Split 2x2                    Split CR et1                     Split CR et2   

                                                                                                                                                                     Live result 2x2          Live result CR et.1         Live result CR et.2     

   

___________________________________________________________________________________________________________________